چشمانت را باز کردی و دنیا غرق نگاه زیبایت شد

زیبایی های دنیا از آمدن تو پیدا شد ، روزها گذشت و چهره زیبایت در آسمان دلم آفتابی شد

دریای زندگی به داشتن مرواریدی مثل تو می نازد ، همه زیبایی های دنیا با آمدن تو می آید و اینگونه زندگی با تو زیبا میشود ، اینگونه چشمانم با دیدن یکی مثل تو عاشق میشود

و امروز روز میلاد دوباره تو است ، در این هوای ابری نیز خورشید در لابه لای ابرها به انتظار دیدن تو  است.

و این لحظه قشنگترین ساعت دنیاست ، و این ماه درخشانترین ماه دنیاست که تو را درون تصویر نورانی اش میبیند

آمدی به دنیا و دنیا مات و مبهوت به تو مینگرد ، همه جا را سکوت فرا گرفته تا خدا صدای تو را بشنود

صدای دلنشین تو در لحظه شکفتنت ، عطر حضورت فرا گرفته همه زمین را…

تو یک رویایی که حقیقت داشتنت معرکه است ، داشتن یکی مثل تو معجزه است ،امروز روز میلاد دوباره تو است و من خیلی خوشبختم از اینکه مال منی…

جز این احساسات چیزی در دلم نمانده ، این هدیه تا آخر عمرم در دلم مانده که دوستت دارم و قلبت این شعر عاشقانه را تا آخرش خوانده ….

شعری با عطر احساست ، به لطافت دستانت، به زیبایی چشمانت ، هدیه من به تو در روز میلادت

تویی قطره بارانم که گلستان کرده ای باغ وجودم را و امروز یک روز مقدس است که مدتها به انتظار آمدنش نشستم …

عشق من منتظرم بیایی تا عاشقانه تو را در آغوش بگیرم و بفشارم تو را ، تا بگویم خیلی دوستت دارم و بگیرم دستانت را ، تا بگویم تا ابد مال منی و ببوسم لبهایت را ، تا احساسم را به تو هدیه دهم و تبریک بگویم روز تولدت را….
تولدت مبارک عشق من….

تبریک تولد به دوست , تولدت مبارک دوست عزیزم

رفیق جان

یک سال دیگه گذشت و

کلی خاطره با هم ساختیم

به امید ساختن شادی و

خاطره های بعدی

تولدت مبارک دوست عزیزم

امروز تولد بهترین دوستمه

تولدت مبارک امیدوارم ۱۳۰شی گلم

فقط مرگ میتونه منو تو رو از هم جدا کنه

دوست دارم

دوستی فصل قشنگیست پر از لاله سرخ

دوستی تلفیق شعور من و توست

دوستی رنگ قشنگیست به رنگ خدا

دوستی حس عجیبیست میان من و تو

دوست خوبم تولدت مبارک

تنفس شروع زندگیست

عشق قسمتی از زندگیست

اما دوست خوب قلب زندگیست !

قلب زندگیم تولدت مبارک

رفیق جان

من تا همیشه و تا آخر عمر

دیوانگی را کنار تو خوب بلدم

رفیق قدیمی من تولدت مبارک

به دنبال کوچکترین فرصت بودم تا بزرگترین تبریک را نثار قلب مهربانت کنم

ورق خوردن برگ سبز دیگری از زندگی ات را تبریک میگویم

تولدت مبارک  نفســـــــــــــــــم

*بهارجونم هرچی فکر کردم ک ببینم چجوری تولدتو بهت تبریک بگم ک در حد خوبی هات باشه مخم هنگ کرد فهمیدم ک خوبی های تو حد و مرز نداره پس ساده مینویسم:

"ضربان قلبم تولدت مبارک"

*دعا میکنم ک تک تک ثانیه هایی ک میگذره ی خبر خوش بهت برسه و همیشه از ته ته وجودت بخندی در کنار خانوادتو ب ارزوهای قشنگی ک داری برسی

خیلی میخامت بهترینی براممم بهترینننننن

وبلاگ دوست گلم :دنیای یک انسان چپ دست

تقدیم به دوستای گلم❤️

داستـان پـــــاتــــــوووقی دیگر...

تو ,، ,تولدت ,مبارک ,ک ,روز ,تولدت مبارک ,تو را ,را ، ,، تا ,به تو

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

یه آدم معمولی با یه ذهن شلوغ وبلاگ بازاریابی اینترنتی و کسب و کارهای اینترنتی فروش آنلاین تصفیه آب خانگی و صنعتی در شیراز طراحی سایت تخفیف تا 70% همیشه تنها مترونوم ارزهای دیجیتال چاپ بنر در اصفهان تابلوسازی در اصفهان هستم که هستم